Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 lt No-Frost Buzdolabı

4599,00 TL

Ürün Kodu: MSIGP62M
Marka: NESLİHAN
Durum: Yeni
Bölmeleri ayrı ayrı soğutmak ve bölmeler arası hava geçişini engellemek üzere geliştirilen Twin Cooling Plus teknolojisi, hassas sıcaklık kontrolü ve optimum nem dengesi sağlar. Bu gelişmiş teknolojiye sahip olan Samsung buzdolabı modeli, %70 oranında nemlilik sağlayarak yiyeceklerin tazeliğini en iyi şekilde korur. Büyük koruma, sebzelik ve kahvaltılık bölmesi gibi çeşitli iç tasarımlara sahip olan Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı, kullanışlılığını maksimum düzeye çıkarır. Dijital inverter kompresörleri ile geliştirilen soğutma sistemleri sayesinde hem güçlü hem de tasarruflu bir performans sunan buzdolabı modeli, tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.

Bölmeleri ayrı ayrı soğutmak ve bölmeler arası hava geçişini engellemek üzere geliştirilen Twin Cooling Plus teknolojisi, hassas sıcaklık kontrolü ve optimum nem dengesi sağlar. Bu gelişmiş teknolojiye sahip olan Samsung buzdolabı modeli, %70 oranında nemlilik sağlayarak yiyeceklerin tazeliğini en iyi şekilde korur. Büyük koruma, sebzelik ve kahvaltılık bölmesi gibi çeşitli iç tasarımlara sahip olan Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı, kullanışlılığını maksimum düzeye çıkarır. Dijital inverter kompresörleri ile geliştirilen soğutma sistemleri sayesinde hem güçlü hem de tasarruflu bir performans sunan buzdolabı modeli, tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. 

Geniş Tasarım, Güçlü Performans 

  • Gelişmiş inverter kompresör teknolojilerine sahip olan Samsung buzdolabı modeli, son derece sessiz performansı ile çok daha kullanışlı bir tasarıma dönüşür. Soğutma talebine göre 7 farklı hız seviyesinde çalışan buzdolabı kompresörleri, çok daha az enerji tüketir ve eskimeyi engelleyerek uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunar. 
  • Twin Cooling Plus teknolojisi sayesinde üstün soğutma özelliklerine sahip olan Samsung RT38K5100S8/TR NoFrost Buzdolabı, bölmeler arasındaki koku geçişini önler ve yiyeceklerin gerçek tadının daha uzun süre korunmasını sağlar. 
  • Yeni iç tasarım ile tüm besin gruplarını dilediğiniz gibi ayırma şansı yaratan Samsung buzdolabı, standart soğutucu bölmesindeki koku karışıklığının da önüne geçer. Kahvaltılık, sebzelik ve büyük koruma bölmeleri ile farklı yiyecek gruplarını farklı alanlarda saklayabilir, besinleri en orijinal tadı ile tüketme imkanı bulabilirsiniz. 
  • Yüksek yoğunlukta LED aydınlatma sistemleri ile geliştirilen iç tasarım, alan tasarrufu sağlarken her köşeyi en güzel şekilde aydınlatır. 
  • Tamperli cam rafları, sebze ve meyve çekmecesi, kapı şişe bölmesi ve 6 adet kapı cebi ile çok daha geniş ve düzenli kullanım alanı yaratan Samsung RT38K5100S8/TR Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı, tüm soğutma ve saklama ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı başarır. 
  • Samsung tarafından tasarlanan düz hatlı kapı tutacağı, çekmecelerin ve dolap kapaklarının en kolay şekilde açılmasını sağlar. 
  • Tüm gelişmiş performans özelliklerini son derece estetik bir görünüm ile birleştiren Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı modeli, bulunduğu ortama modern bir şıklık katar. 
Yapılan Yorumlar
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
3 1563,66 TL 0,00 TL 4690,98 TL
6 797,16 TL 0,00 TL 4782,96 TL

Benzer Ürünler