Romano Üçlü Kanepe

2242,57 TL

Ürün Kodu: MSIGP62M
Marka: NESLİHAN
Durum: Yeni
Mobilya Özellikleri Ürüne ait ölçüler fotoğraflar içerisinde yer almaktadır. Ürünlerimizin tamamı özel motifler katılarak el işçiliği ile üretilmektedir. Bu sayede üretimin her aşamasında kalite ve kontrolü tam anlamıyla sağlayabilmekteyiz. İskelet tamamen 1. Sınıf fırınlanmış masif ahşap gürgen ağacından yapılmıştır. Derilerimiz silinebilir, kumaşlarımız ise silinebilme ve yıkanabilme özelliğine sahip özel kumaşlardır.( Ülkemizde mobilya satışı yapan birçok firmanın ürün özelliklerinde, kumaşları ıslak bezle silmeyin ve yıkamayın ibaresi kullanılmaktadır.)

Romano Üçlü Kanepe - 946

Mobilya Özellikleri

Ürüne ait ölçüler fotoğraflar içerisinde yer almaktadır.
Ürünlerimizin tamamı özel motifler katılarak el işçiliği ile üretilmektedir. Bu sayede üretimin her aşamasında kalite ve kontrolü tam anlamıyla sağlayabilmekteyiz.

 • İskelet tamamen 1. Sınıf fırınlanmış masif ahşap gürgen ağacından yapılmıştır.
 • Derilerimiz silinebilir, kumaşlarımız ise silinebilme ve yıkanabilme özelliğine sahip özel kumaşlardır.( Ülkemizde mobilya satışı yapan birçok firmanın ürün özelliklerinde, kumaşları ıslak bezle silmeyin ve yıkamayın ibaresi kullanılmaktadır.)
 • Oturum süngerleri ise çökme yapmayan 45 DNS hr 45 hyper sünger ile yapılmıştır. Bu sayade lüks oturum konforuna ve yatak özelliğine sahip olmaktadır.
 • Alerjik özellikleri yoktur, dayanıklıdır, sağlığa zarar vermez, terletmez.
 • Bu ürünümüz tamamen lüks konfor özelliğine göre üretilmiştir.

  Sünger Özellikleri

 • 45 Dansite (DNS) HR 45 alev geciktiricili yüksek yük taşıma kabiliyetli, yoğunluğu yüksek süngerlerdir ve son derece konforludurlar.
 • Esneklikleri yüksek olmalarına rağmen, 'Basma-Bırakma' oranı birbirine eşittir.
 • Diğer gruptaki süngerlere göre daha ortapedik ve aynı zamanda çok daha dayanıklıdırlar. ( Mobilya sektöründe kullanılmakta olan süngerler genellikle 32-36 DNS arasındadır ve HR 45 süngerlere göre ortapedik olmayan, 1-2 yıl içerisinde özelliğini kaybeden süngerlerdir.)
 • Döşemede ince kesilmiş parçalar bu özelliği sayesinde tasarımcılarımız içinde ince çizgilerle aynı kaliteyi ve uzun süreli oturum rahatlığını yakalama olanağı sağlar
Yapılan Yorumlar
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
3 762,47 TL 0,00 TL 2287,42 TL
6 388,71 TL 0,00 TL 2332,27 TL

Benzer Ürünler