Çeyrek Altın 2018 Yeni Tarihli (Kulplu)

386,00 TL

Ürün Kodu: MSIGP62M
Marka: NESLİHAN
Durum: Yeni
Çeyrek Altın 2018 Yeni Tarihli (Kulplu) Çeyrek Altın 2017 Yeni Tarihli (Kulplu) T.C Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafında basılmıştır.

Çeyrek Altın 2017 Yeni Tarihli (Kulplu) 

T.C Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafında basılmıştır.

Ziynet Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle Altın siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenden dolayı iptal edilemez, iade edilemez, ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir, sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ürünler kese içerisinde, kırmızı kurdele ve çengelli iğne ile gönderilmektedir

Çeyrek altın 2018 yeni tarihli (kulplu), hem yatırım aracı olarak hem de hediye için kullanılabilir. Altının değeri üzerinden piyasa fiyatı değişen çeyrek altın, fiziksel dayanıklılığı nedeniyle yıllar boyunca saklanabilir. Uzun vadeli yatırımlar için birebir olan altın, halk arasında sıklıkla tercih edilir. Düğün, nişan, sünnet ve doğum gibi özel etkinliklerde sunulan altınlar, renkli kurdelelerle süslenerek takdim edilir. Kurdelelerin renkleri sunumun niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Genellikle bebeklere mavi ve pembe kurdeleler seçilirken, diğer etkinliklerde kırmızı kurdelelerle altın çengelli iğneye takılır. Kulplu altınların askı alanlarına iğne veya zincir takılarak kullanıma hazır hale getirilir. Altın sarı renkli olduğundan iğne ve zincirlerde de altın rengi tercih edilir. Tamamen orijinal olan altınlar, yüzde yüz gerçektir. 

Yapılan Yorumlar
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
3 131,24 TL 0,00 TL 393,72 TL
6 66,91 TL 0,00 TL 401,44 TL

Benzer Ürünler